chat, chat siteleri

">
DİNİ CHAT ÇET YAP SOHBET ET
DİNİ CHAT ÇET YAP SOHBET ETDİNİ CHAT ÇET YAP SOHBET ETDİNİ CHAT ÇET YAP SOHBET ETDİNİ CHAT ÇET YAP SOHBET ET

Konumuz Çoğunlukla olduğu gibi chat ve sohbet üzerine bir yazı olacak. Daha doğrusu bir makale yazacağız. Bundan öncede buna benzer yazılarımız elbette oldu. Ancak başlıktan da anlayacağınız üzere farklı bir yaklaşımla olayı değerlendireceğiz.

Din ile alakalı olan birçok şey her zaman için ön planda olur ve tartışmaya açık olur. Bu konular üzerinden rant sağlamak isteyenler, çıkar amaçlı sahte kişiliklere bürünenler daima olmuştur ve olacaktır da.

Kurulan web siteleri belirli amaçlar doğrultusun da kurulmuşlardır. Kimi siteler dini konulara eğilirken kimileri de daha değişik konuları ele almaktadırlar. Dini chat yapmak isteyen kişiler aslında seviyeli siteler aramaktadırlar. Bunun içinde o şekilde yazılar yazarak aradıkları şeye ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Bunda da haklılık payları elbette vardır. Kurulan sitelerin maalesef bir çoğu çok saçma içeriklerle doldurulabilmekte. Gelelim bizim bu konuda ki düşüncelerimize ve yaptığımız işlere. Sayfamız içerisinde bulunan dini odalar bu şekilde hassasiyet gösteren kişilere karşı yapılmıştır. Onların daha rahat bir şekilde sitemizi kullanabilmeleri için tasarlanmıştır.

Yine aynı şekilde farklı farklı görevli arkadaşları görevlendirerek o kanallarda ki kişilerin duygularına yönelik hareket etmelerini sağlamaya çalışmaktayız. Global kanallarda olmayan bazı durumlarda dini kanallarımızda oluyor. Örneğin islami ve dini yarışma soru botumuz bu kanalda aktif durumdadır. Diğer kanallarımızda bulunmamaktadır. Öte yandan radyolarımızı ayrı ayrı oluşturduk. Bazı kanallarda ilahi çalarken diğer kanallarda daha hareketli müziklere yere verilmektedir. Çünkü gelen kişilerin aşağı yukarı yaşam tarzları belli ve bizlerde onların ne beklediklerini tahmin edebiliyoruz daha önceki deneyimlerimizden. Kimi arkadaşlar hobi amaçlı vakit geçirmek için gelirken sitemize kimileri ise daha farklı amaçlar doğrultusunda sitemizi kullanmaktadırlar. Onların da bu isteklerini geri çevirmemek adına bütün fedakârlıkları yapmaktayız.

dini chat sohbet yapabileceği siteler
Makalemizi umarız beğenmişsinizdir. Bundan sonrada yazılarımız bütün hızıyla devam edecektir.

En Az 3 Tane Smiley Ekleyiniz...

Copyright © 2011 | Yardım, Foto Galeri, resim, coins, video galeri, burçlar avatar, sohbet, mynet sohbet, | Tasarım : Sitemiz kişisel bir oluşum olup MYNET A.Ş. ile hiç bir Alakası bulunmamaktadır.
Smeet | Smeet Mynet | Mynet sohbet | sohbet | sohbet | mynet sohbet | sohbet odaları | mynet Mynet Sohbet mynet sohbet odaları sitemap