chat, chat siteleri

">
Smeet Sorun Giderici
Smeet Sorun GidericiSmeet Sorun GidericiSmeet Sorun GidericiSmeet Sorun Giderici

Merhaba sevgili Mynet smeet kullanicilarimiz bu kisimi smeet mynet sohbet üyelik kullanicilarimiza özel bir sekil de acmis bulunmaktayiz.
Buradan Smeet üye nick degisimleri, Oda degisimi, Üyelik girisi ve Smeet’e Facebook üzeri olan giris sorunlarinizi gidermek icin bu bölümü acmis bulunmaktayiz.
Lütfen smeet kullanicilari gere Vip ve gerek genel Smeet kullanicilarimizin giris yaptigi bu bölümde istek sikayet ve genel paylasim konularinizi bu bölümde bizlere iletirseniz genel yetkili Admin’lerimiz konu ile ilgili sizlere her türlü yardimi edeceklerdir.
Mynet smeet kullanicilarimiza özel bir sekil de acmis oldugumuz mynet smeet Arkadaslik sohbet salonlarimiza giris yaparak sizler de kendi yas ve zevklerinize uygun Bay ve Bayan Smeet Arkadaslarla tanisabilirsiniz.
Mynet smeet her türlü istek ve sikayetlerinizi bizlere bu baslik altindan dile getirebilirsiniz.

2 Yorum

 1. lovean diyor ki:

  benim hesabım sürekli kapanıyo neden acaba?

 2. Smeet user diyor ki:

  SMEET SUPPORT CENTER

  Sadece asli hesap olarak kullandığım, öyle ki şahsıma ait profil fotoğrafı ve VİP üyeliğim olan hesabım kapatılmıştır.

  Kullanıcı adı; tckemal077

  Nick: laVey

  İd: (hesabım kapatıldığı için görünürde yok.)

  Önemle belirtirmek isterim ki yukarıda vermiş olduğum kapatılan hesabım kesinlikle alt hesap değildir.

  Nick’i Ŕєѕт тєαмℓєα∂єя id: 12150582 ( Smeet Operatör Amir) tarafınca gizlenen bir kullanıcı veya İNFO, başka bir nickin şahsıma ait olduğunu savunarak nick: Ŕєѕт тєαмℓєα∂єя id: 12150582 ‘e şikayette bulunmuştur.

  Bunun üzerine yukarıda nicki yazan Smeet Operatör Amiri “nick: GØÐ ØŦ ЩΛΓ id: 27030656 hesabının, benim asli hesabım olduğu, aynı İP adresinde görüldüğü ve bu nickle sözüm ona hakaretli davranışlarda bulunduğum gerekçesiyle Kullanıcı adı; tckemal077, nickname; laVey hesabımın alt hesap olduğu düşünülerek admin tarafından kapatıldığını söylemektedir.

  GØÐ ØŦ ЩΛΓ, id: 27030656 nickinin şahsım ile alakası olmadığını belirtip, tekrar incelenmesini talep ediyorum.

  Gereğini arz ederim.

En Az 3 Tane Smiley Ekleyiniz...

Copyright © 2011 | Yardım, Foto Galeri, resim, coins, video galeri, burçlar avatar, sohbet, mynet sohbet, | Tasarım : Sitemiz kişisel bir oluşum olup MYNET A.Ş. ile hiç bir Alakası bulunmamaktadır.
Smeet | Smeet Mynet | Mynet sohbet | sohbet | sohbet | mynet sohbet | sohbet odaları | mynet Mynet Sohbet mynet sohbet odaları sitemap